Okulary przeciwsłoneczne lustrzanki- Recenzja

Okulary przeciwsłoneczne lustrzanki
Okulary przeciwsłoneczne lustrzanki od kilku sezonów są bezapelacyjnym hitem. Od pewnego czasu poszukiwałam modelu dla siebie aż trafiłam na tmzegarki.pl. Już na samym wstępie muszę wspomnieć, że zakup okularów z tej strony to przyjemność. Strona jest idealnie opisana, intuicyjna, a wybór produktów taki jaki powinien być – nie za duży, nie za mały. Wybór nie był prosty. Długo zastanawiałam się nad kolorem szkieł. Moja miłość do uniwersalności kłóciła się z chęcią szaleństwa. Tak postawiłam na model szalony, a zarazem bardzo klasyczny. Okulary C04 z zielonymi szkłami.
Okulary przeciwsłoneczne lustrzanki od przodu
Bardzo szybka dostawa mnie zaskoczyła. Zamówiłam okulary we wtorek przed południem, a w środę już były u mnie – darmowa dostawa kurier Inpost. Paczka była dobrze zabezpieczona, a etui z okularami nie dość, że owinięte folią bąbelkową to w środku również zabezpieczone na wypadek niezbyt delikatnego kuriera. Etui czarne, eleganckie – pasujące zarówno do kobiety, jak i mężczyzny. To dobrze, bo okulary same w sobie też są unisex.
Okulary lustrzanki drewniane zielone
Ich design jest mocno nowoczesny – wykonane ręcznie drewniane oraz zielona soczewka na całej długości – z jednego kawałka szkła. Nie posiadają ramówek. Ich klasyczny kształt bardzo mi odpowiada. Będzie pasował do wielu kształtów twarzy. Same szkła posiadają filtr UV400, który chroni nasze oczy przed promieniami słonecznymi, oraz polaryzację, która poprawia komfort widzenia. Mimo zielonych szkieł nie zmieniają one bardzo kolorów, są przyjemne w użytkowaniu. Prowadzenie auta z nimi to przyjemność. Idealnie wyciemniają, sprawiają, że słońce nie razi w oczy, a zarazem nie kolidują z prawidłowym postrzeganiem rzeczywistości (przy sieciówkowych okularach miałam problem z koncentracją). Te są przeze mnie postrzegane jako idealne okulary dla kierowców.

Okulary przeciwsłoneczne lustrzanki na twarzy

Jak dotąd są to moje ulubione okulary i nie mam do nich żadnych zarzutów. Komfort widzenia, nowoczesny design w połączeniu z klasycznym kształtem soczewek to coś co lubię najbardziej. W sekrecie powiem jeszcze, że często mi znikają, bo podkrada je mój Narzeczony. Chyba już wiem jaki idealny prezent będzie miał na urodziny… 😃
Bardzo dziękujemy za nadesłaną recenzję. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna dlatego zachęcamy do przesyłania waszych przemyśleń na [email protected]. Oczywiście każda z nich zostanie nagrodzona. Zapraszamy również zapoznania się z pozostałymi okularami z serii C04:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *