Oferta B2B- zakupy firmowe

Ciekawy i nieszablonowy prezent jubileuszowy dla Twoich pracowników? Oryginalny gadżet firmowy, dzięki któremu Twoja marka zapadnie w pamięć obdarowanemu kontrahentowi? A może pomysł na ekologiczną nagrodę w konkursie konsumenckim? Postaw na drewniane dodatki, które pokocha każdy!

Co możemy zaoferować?

  • Atrakcyjne rabaty dla zamówień hurtowych
  • Eleganckie opakowanie
  • Szerokie możliwości personalizacji 
  • Szybka i darmowa dostawa

Spersonalizowane drewniane akcesoria

Drewniane zegarki z Twoim logo

Idealne na promocję Twojej firmy. Drewniany zegarek zbuduje pozytywne skojarzenia z Twoją marką i będzie przypominał o niej przy każdym sprawdzeniu godziny. Uzupełniony o atrakcyjne, grawerowane według indywidualnego projektu pudełko stanowi świetny pomysł na prezent biznesowy.  Z kolei zegarek drewniany z grawerem na dekielku może świetnie świetnie sprawdzić się jako prezent dla pracowników na specjalne okazje, jak na przykład jubileusz Twojej firmy.

Grawerowane drewniane okulary

Oryginalny i nieszablonowy pomysł na letni upominek dla Twoich pracowników lub partnerów biznesowych. Wykonanie z ekologicznego materiału, jakim jest drewno, gwarantuje pozytywny odbiór i buduje dobry wizerunek marki

Zadbaj o pozytywny wizerunek firmy

Chętnie zawierane wielostronne relacje biznesowe często są wynikiem pozytywnego wizerunku, na jaki zapracowała konkretna firma. Budowanie dobrych skojarzeń marką można urozmaicić o oryginalne gadżety firmowe z logo wręczane zarówno partnerom, jak i pracownikom, przy okazji różnych sukcesów firmy oraz innych ważnych wydarzeń. Nie sztuką jest podarować prezent standardowy. Warto sięgnąć po nieszablonowe propozycje, jakimi z pewnością są gadżety wykonane z drewna z logo Twojej firmy. Personalizowany podarunek wykonany z ekologicznego materiału, wyróżniający się niebanalną formą pozwoli zbudować wizerunek kreatywnego i solidnego partnera, wykazujący się dbałością o najdrobniejsze detale relacji biznesowych.

Oryginalne prezenty firmowe dla partnerów biznesowych

Drobne, a jednocześnie zaskakujące prezenty firmowe wręczane kontrahentom z okazji zawiązania współpracy czy odniesienia kolejnego sukcesu na wspólnym polu, to doskonały sposób do wzmocnienia relacji. Powszechne długopis z logo marki dołączane przy każdej możliwej sposobności przestały robić jakiekolwiek wrażenie. W modzie są nieoczekiwane produkty o indywidualnym charakterze – postaw na kreatywność i wybierz drewniane gadżety firmowe z logo Twojej firmy, umieszczonym na wieku eleganckiego pudełka z zegarkiem lub zauszniku okularów o drewnianej oprawie. Tak niebanalny prezent z pewnością doceni nawet najbardziej wymagający partner. Grawerowany zegarek czy okulary przeciwsłoneczne z nazwą Twojej firmy będą zauważalne zarówno przez obdarowanych, jak i ich znajomych, dzięki czemu zyskasz szansę dotarcia do większej liczby osób.

Gadżety firmowe dla pracowników

Budowanie pozytywnego wizerunku nie ogranicza się do relacji z kontrahentami, ale również z ludźmi, którzy tworzą podstawę Twojej działalności. Doceniając ciężką pracę swoich pracowników, możesz podarować im unikatowy prezent firmowy o praktycznym zastosowaniu. Wybierając oryginalne produkty z możliwością personalizacji, pokażesz, że zależy Ci na niestandardowych rozwiązaniach. Stylowe okulary czy designerski zegarek to niebanalne gadżety, z których z chęcią skorzysta każdy pracownik, również poza pracą. To z pewnością dobry sposób na uczczenie udanego roku w firmie, wypracowanego sukcesu lub na podziękowanie za długie lata pracy.

Wyróżnij się i postaw na drewniane gadżety firmowe z logo

Prezenty firmowe w postaci drewnianych okularów czy zegarka na rękę wyróżniają się uniwersalnością, a jednocześnie niezwykłą unikatowością. To oryginalny pomysł, który każdemu przypadnie do gustu, dzięki temu masz pewność, że gadżety okażą się trafione. Drewniane dodatki prezentują się elegancko i szykownie, zachwycając także naturalnym designem oraz przyjemną strukturą. Wybierając gadżety firmowe z logo swojej firmy wykonane z naturalnych surowców wysokiej jakości, zaakcentujesz również, że dbasz o stan środowiska oraz wspólne dobro. Skontaktuj się z nami i postaw na niestandardowe podarunki firmowe dla partnerów biznesowych i pracowników.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu