Drewniane zegarki na lato

drewniany zegarek na lato

Słońce, plaża i wakacje – tak, to już lato. Zagraniczne wycieczki, całonocne imprezy pod gołym niebem i ten relaks nad wodą. Nie zapomnij, że lato ma swoje prawa, a dodatkowo istnieją wakacyjne dodatki – to właśnie jest ich czas! Przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję tanie drewniane zegarki, aby pokazać co w tym roku będzie rządzić pod błękitnym niebem.

 

Postaw na kolor!

Musimy o nim wspomnieć, ponieważ zawsze gdy na niego rzucimy okiem mamy przed oczami ją – lazurową wodę wprost ze słonecznej Hiszpanii. Właśnie taki on jest. Skąpany w morzu, przydymiony naturą. Zegarek drewniany Bobo Bird Lazur C28-1 to idealny model zegarka na lato. Jego energetyzujące kolory wręcz napędzają do działania, dodając powera – nie sposób nie zauważyć jego skórzanego paska w żywym kolorze. Nie sposób nie wspomnieć o jego czarnych wskazówkach, które dodają mu stylu, kontrastując z lazurową tarczą. A to wszystko okraszone piękną drewnianą otoczką. Co więcej, w jego środku drzemie bardzo dokładny, niezawodny, japoński mechanizm kwarcowy firmy Citizen.

Drewniane zegarki na lato 1

Rysunek na tarczy zegarka

Może nie odchodzimy daleko od tematu lazurowego koloru wprost z egotycznych plaż, ale też wchodzimy na kolejny poziom. Tym razem odrobinę kobiecy. Mowa tutaj o modelu Bird Pic marki Bobo Bird, który zachwyca i przyciąga uwagę niebanalnemu rysunkowi na tarczy. Czy widzisz tę letnią łąkę pełną kolorowych motyli, polnych kwiatów i dmuchawców? To właśnie lato. Niestandardowa tarcza zegarka z dużą ilością drewna wyraża indywidualność właścicielki, a tarcza miłość do natury.

Drewniane zegarki na lato 2

Zegarek drewniany w dwóch wariantach

Aby odejść delikatnie od niebieskich kolorów, ale nadal w nich pozostać choćby „jedną nogą” musimy zaproponować pewien wyjątkowy model zegarka, przez nas nazywany słonecznym. Jego nazwa pochodzi od żółtej obwódki, okręgu na czarnej tarczy zegara. To w połączeniu z bardzo jasnym drewnem sprawia, że jest to prawdziwa perełka wśród naszych modeli. Chyba nie wspomnieliśmy jeszcze o jakim konkretnie zegarku mówimy? Shine Light P16-2 dostaniecie w dwóch wersjach kolorystycznych. Jeśli nie  jesteście fanami jasnego drewna, wybierzcie ciemne. Idealne na prezent dla kobiety.

Drewniane zegarki na lato 3

Zegarek drewniany blisko natury

Jesteś mężczyzną, który najchętniej przebywa w lesie, w towarzystwie przyrody? Nie jesteś typem domatora i najchętniej czujesz się na zewnątrz? Ten letni zegarek od Bobo Bird przypadnie Ci do gustu. Kolory natury, trochę drewna ciemnego, pomieszanego z mahoniem oraz sosną… Nie potrafisz sobie wyobrazić tego połączenia? A co jeśli Ci powiemy, że na tarczy spogląda dorodny rogacz? Ten model to P14-2 od Bobo Bird. Nada się zarówno w letnie upały, jak i w jesienny wieczór – nie musisz z niego rezygnować w żadnej porze rogu. Jego serce to japoński mechanizm kwarcowy, a eleganckie pudełko, w które go pakujemy zadba o odpowiednią oprawę lub przechowywanie.

Drewniane zegarki na lato 4

Ciekawi jesteśmy który z przedstawionych przez nas modeli tanich zegarków drewnianych najbardziej przypadł Wam do gustu? A może w naszym sklepie internetowym online znajdziecie model, który powinien także znaleźć się w tym letnim zestawieniu? Dajcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *