Zegarek dla nauczyciela – jak wybrać idealny?

zegarek dla nauczyciela

Już w środę, 14 października, będziemy obchodzić dzień nauczyciela. Uczniowie wręczając drobne podarunki okażą wdzięczność tym, którzy z pasją przekazują wiedzę. Jednakże niejednokrotnie zdarza się, że klasa wybiera droższy prezent od wszystkich. To rozwiązanie sprawia, że problem rodziców znika przy wyborze drobiazgu. Wspaniałym uhonorowaniem pracy nauczyciela będzie zegarek. Nad jego wyborem warto się zastanowić, aby wpasować się w gust. Ten artykuł pomoże w wyborze prezentu jakim jest tani zegarek na dzień nauczyciela.

Zegarek dla nauczyciela

Wykształcenie to jeden z wyróżników, które decydują o naszym życiu. Mając odpowiednich opiekunów-nauczycieli przy sobie jesteśmy w stanie zdobyć je chętniej i ciekawiej. Każdy z nas na swojej drodze spotkał ludzi zarówno z pasją, jak i tych, dla których edukowanie było bardziej męczącym obowiązkiem niż powołaniem. Doceniając tych pierwszych dajemy im dodatkową satysfakcję i wiedzę, że wykonują zawód tak jak powinni. Zegarek, jako pamiątka na lata, idealnie sprawdzi się w roli przypominania o tym co w życiu nauczyciela jest ważne i jak wspaniałych uczniów spotkał na drodze swej kariery.

Nie przesadź  z budżetem

Mimo, że może być to prezent od całej klasy nie przesadzajcie z kosztownością podarunku. Nauczyciel na pewno doceni gest, nawet wtedy, gdy nie wydacie na niego fortuny. Co więcej, drogi prezent może przynieść niezręczność i zakłopotanie. Wybierając zegarek na prezent pomyśl ile mógłby kosztować, aby jego cena nie była ani za wysoka, ani za niska. W naszym sklepie internetowym łączymy jakość z wartością – niedrogie zegarki, ale zarazem w porządnym mechanizmem, to droga którą chcemy podążać.

Brak pomysłu na prezent

Jeśli nie wiemy jaki zegarek byłby najlepszy dla naszego ulubionego nauczyciela lub wychowawcy, który zawsze rozumie,  najlepiej wybrać klasykę. Skórzany pasek w połączeniu z białą tarczą  jest zawsze dobrym i bezpiecznym pomysłem. Nasz klasyczny zegarek North Alaska to zegarek kwarcowy, który idealnie będzie prezentować się na większości nadgarstków. Jego moc drzemie w prostocie. Na tarczy o średnicy 45mm dodatkowo został umieszczony sekundnik.

Zegarek dla nauczyciela - jak wybrać idealny? 1

Smartwatch dla wuefisty

Dla niektórych  nauczycieli wybór zegarka jest prostszy niż dla innych. Przykładem jest nauczyciel(ka) wychowania fizycznego, który z pewnością ucieszy się z nowoczesnego smartwatcha. Ten prezent nie będzie tylko mierzył czas, ale także będzie idealnym gadżetem, który przyda się w pracy oraz w czasie wolnym. Jego funkcje, takie jak możliwość dzwonienia i odbierania połączeń, pomogą podczas uprawiania sportu. Dzięki licznikowi kroków każdy wuefista będzie mógł dawać przykład swoim uczniom wpływając na poprawę ich życia fizycznego.

Zegarek dla pani od matematyki

Z pewnością wiele z czytających ten artykuł, na samą myśl o nauczycielce od matematyki, ma ciarki na plecach. Przedmiot, który często sprawia najwięcej problemów. Jego przekazanie oraz odpowiednia technika nauczania to nie jest bułka z masłem. Dlatego w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć czegoś dedykowanego  specjalnie dla tego przedmiotu. Mowa o zegarku binarnym, który zaskoczy niejedną osobę. Jego niezwykły wygląd przyciąga spojrzenia. Małe światełka LED pokazują godzinę. Kto wie, może dzięki niemu czas do przerwy będzie szybciej leciał?

zegarek binarny

 

Pamiętajmy, że zegarek dla nauczyciela to jeden z tych pomysłów, które są praktyczne. Kwiaty zwiędną, czekoladki zostaną zjedzone, a modny odmierzacz czasu pozostanie z nami na zawsze. Jeśli nie jesteście przekonani co do konkretnego modelu zegarka zapraszamy o kontaktu przez Messenger, e-mail lub telefonicznie. Chętnie podpowiemy, który produkt wybrać, by prezent był trafiony. A dla nauczycieli ślemy najlepsze życzenia: dużo cierpliwości oraz pasji w pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *