Zegarek Benyar Atlantic- recenzja użytkownika

Benyar atlantic glowny

Dostawa

Zegarek Benyar dotarł do mnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (wariant srebrno-czarny). Trzymanie się ram czasowych dobrze świadczy o sprzedawcy zegarków. Sam zegarek zapakowany był w czarne tekturowe pudełko o fakturze przypominającej garbowaną skórę, wypełnioną czarną gąbką  prawdopodobnie chroniącą zegarek przed uszkodzeniem w transporcie. Oceniam je jako atrakcyjne, i spełniające swoją rolę- zegarek dotarł nieuszkodzony.

Benyar pudełko

Benyar Atlantic- co zawiera zestaw?

W środku, oprócz wyłożenia w postaci gąbki znajdował się niewielki brelok z nazwą producenta, chustka z delikatnego materiału, karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi w języku angielskim– zgodnie ze zdjęciami na stronie. Dołączony był także paragon. Takie gesty ze strony producenta sprawiają, że jestem nieco pewniejszy jeśli chodzi o ewentualną reklamację zegarka (jeśli oczywiście pojawi się konieczność, na razie zegarek mam na własność mniej niż tydzień).

Benyar zestaw

Pierwsza sprawa, która spędzała mi sen z powiek przez dwie noce (zanim zegarek dotarł), to jego pasek. Wygląda jak skórzany, pachnie jak skórzany, wydaje mi się, że rzeczywiście jest skórzany. Na jego wewnętrznej stronie dodatkowo widnieje potwierdzenie w postaci opisu: “genuine leather” . Gdyby nie był ze skóry, zamiast recenzji pisałbym zażalenie. Jego kolorystyka w realu odpowiada temu co na zdjęciach. Pasek jest w ładnym brązowym odcieniu.

Wygląd i funkcjonalność

Tarcza zegarka jest elegancka i czytelna, designerowi udało się zmieścić na niej wiele detali jednocześnie nie rezygnując z czytelności i nie powodując efektu nadmiernego przepychu. W/w detale składają się oprócz standardowej funkcji zegarka na stoper, tachometr i datę. Nie miałem okazji skorzystać z funkcji tachometru, ale z racji jego mechanizmu działania można go używać tak długo, jak zegarek jest sprawny. Funkcja stopera działa bez zarzutu i jest bardzo intuicyjna.

W razie wątpliwości wszystko opisane jest w instrukcji. Dodatkowo koronka wysuwa się do dwóch poziomów dla godziny i daty, co umożliwia szybkie i łatwe nastawienie zegarka. Nie sprawdzałem wodoodporności zegarka ani wytrzymałości tarczy. Całość oceniam bardzo pozytywnie, mogę z całą stanowczością polecić sprzedawcę.


Zegarek Benyar Atlantic do nabycia tutaj: https://tmzegarki.pl/benyar-atlantic

Więcej zegarków Benyarhttps://tmzegarki/zegarki-benyar

Zapraszamy się również do przeczytania recenzji zegarków marki Naviforce -> Naviforce marka godna uwagi?

Recenzja otrzymana od zadowolonego użytkownika naszego zegarka. Jeśli masz talent do pisania i chciałbyś się nim podzielić w formie podobnej recenzji, napisz do nasz na [email protected] Jeśli Twoja recenzja ukaże się na naszej stronie otrzymasz od nas prezent: kupon 70% na dowolny zegarek z naszej kolekcji!

Opinie dla “Zegarek Benyar Atlantic- recenzja użytkownika

  1. Krzysztof says:

    Dziś doszedł i mogę powiedzieć że jego wykonanie i styl przeszły moje oczekiwania i to bardzo
    Benyar za 120zl a nie różni się wiele od zegarka za ponad 1500 który dostałem w prezencie

  2. Marco says:

    Potwierdzam. Zegarek jest super i jest o niebo lepszy niż na zdjęciach. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *