Jaki zegarek na Komunię wybrać?

zegarek na komunie

Już niedługo szczególny czas kiedy to dzieci przystąpią do Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Liczni bliscy, chcąc uczcić i upamiętnić tę chwilę wręczą pamiątkowe prezenty, które zawsze będą mogły przypomnieć o tym niezwykłym wydarzeniu. Wiemy, że nadal zegarki to modny i doceniany pomysł na prezent na Komunię. W tym artykule, doradzimy jaki model i dlaczego akurat ten, warto wybrać.

Kiedyś wybierając prezent dla młodego człowieka z okazji przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej wybierało się model i markę roweru, kolor telewizora (i to nie płaskiego) oraz pierwszy model zegarka. Chociaż srebrnego odbiornika TV już nikt nie kupi, aby ten stanął w pokoju dziecięcym, to pozostałe prezenty wcale nie odeszły w zapomnienie. Nadal wybierane są pierwsze „strzały”, które zedrą kolana i pozwolą na wyścigi wśród znajomych oraz sentymentalne prezenty – zegarki.

 

Biały zegarek na Komunię

Utarło się, że biel to kolor Komunijny, a zegarek w tym kolorze to must have wszystkich prezentów. Noszony z dumą przez młodego człowieka, przypomina o tym ważnym wydarzeniu. Aby nadal zachować zwyczaje i nie wychodzić mocno poza ramy tego co znamy, na tę szczególną proponujemy model Color Silikon White B07 marki Bobo Bird. Ten zegarek łączy nowoczesność z klasyką. Biały silikonowy pasek został połączony z prostą, minimalistyczną tarczą wykonaną z drewna. Ten atrakcyjny wygląd przypadnie do gustu, służąc dłużej niż „klasyk” Komunijny.

Zegarek drewniany Bobo Bird Color Silikon White B07 1

Zegarek dla dziewczynki

Uroczy kwiatek na tarczy zegara? Dlaczego nie! Zwłaszcza, gdy towarzyszą mu delikatne dodatki w postaci beżowego dodatku. Mowa o modelu marki Naviforce Rosie, który jest idealny dla smukłych nadgarstków do obwodu 17,5cm. Wysokiej jakości koperta została wykonana ze stali, o zwiększonej odporności na ścieranie. Serce tego zegarka to japoński mechanizm Seiko. Takie połączenie sprawia, że model Naviforce Rosie staje się przepiękną pamiątką Pierwszej Komunii Świętej każdej młodej damy. Dzięki jego pięknemu wyglądowi posłuży o wiele dłużej niż niejeden, standardowy model.

Jaki zegarek na Komunię wybrać? 1

Nie-biały prezent

Wiemy, że wśród prezentów z okazji Pierwszej Komunii Świętej króluje biel oraz delikatność, ale postanowiliśmy zaproponować coś niekonwencjonalnego, może lekko zaskakującego. Model, który mamy na myśli to coś co może nie zostanie docenione w momencie wręczenia prezentu, ale będzie wspaniałą pamiątką i ulubionym dodatkiem w późniejszych latach. Zegarek automatyczny na Komunię pozwoli przenieść ducha tradycji z dawnych lat. Shenhua Emperor, dedykowany dla Panów, to zegarek wykonany ze stali nierdzewnej, który posłuży wiele lat. Wspaniała pamiątka na przyszłość, z tarczą o średnicy 41mm. Proponując ten zegarek nasuwa się myśl: nie myśl o dniu dzisiejszym, pomyśl o jutrze.

shenhua emperor miniaturka

Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadły do gustu, a sprawa prezentu na Pierwszą Komunię Świętą się rozjaśniła. Pamiętajmy, aby postawić przede wszystkim na pamiątkę, do której można wrócić. To ona po latach przypomni młodemu człowiekowi o wartościach jakimi są rodzina, bliscy i ich miłość. Podkreślając ważne wydarzenia pamiątkami, sprawiamy, że zawsze można do nich wrócić, niezleżenie od tego ile czasu od nich minęło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *