5 powodów dlaczego warto wybrać drewniane okulary

Drewniane okulary przeciwsłoneczne

Drewniane okulary zdobywają wakacyjne resorty i duże ulice miast. Są coraz częstszym wyborem i wcale nas to nie dziwi. W połączeniu z oryginalnymi soczewkami z filtrami UV są idealnym wyborem w letnie dni lub do samochodu. Pora abyście i Wy poznali powody i argumenty dlaczego warto postawić na drewniane okulary przeciwsłoneczne

Unikatowość

Jeden kawałek drewna może mieć zupełnie inną strukturę w różnych miejscach. Słoje i sęki w przeróżnych kombinacjach! Możemy się czuć tak jakbyśmy tylko my mieli dany model okularów, nikt więcej, niezależnie z jakiego typu drewna są wykonane – czy jest to dąb czy bambus. Co więcej, w naszym sklepie, znajdziesz ten sam model oprawek w różnych połączeniach ze szkłami. Spójrz na oryginalne fioletowe soczewki w modelu B03. My jesteśmy w nich absolutnie zakochani!

dlaczego warto wybrać drewniane okulary
Dębowe drewno, zastosowane w tym modelu, ma ciekawy rysunek a dodatkowo słynie z wytrzymałości

Wytrzymałość

Nie oszukujmy się, że plastikowe okulary nie są zbyt wytrzymałe. Natomiast drewno jest doskonałym materiałem, który nie tak łatwo uszkodzić. Jest odporne na zarysowania, odpowiednio elastyczne. Co więcej dobrze współpracuje z czynnikami zewnętrznymi, takimi jak woda czy słońce. Dzięki inwestycji w drewniane okulary inwestujemy w nie na dłużej, nie tylko na chwilę. Mamy gwarancje, że nasze okulary posłużą nam więcej niż jeden sezon.

Potrafią pływać!

Ile razy wszedłeś do jeziora, morza czy choćby basenu z okularami na czubku nosa lub założonymi beztrosko na głowie? My też nie raz. Okulary drewniane mają tę zaletę, że nawet gdy nam spadną nie grozi im zatonięcie. Drewno z łatwością utrzymuje się na wodzie i pływa, a my mamy dostatecznie dużo czasu by zareagować i ich nie stracić.

Przyjemne w dotyku

Drewno, z którego są zrobione okulary drewniane jest bardzo przyjemne w dotyku, a komfort noszenia ich jest naprawdę wysoki. Znasz to uczucie, gdy po jakimś czasie użytkowania okularów przeciwsłonecznych boli Cię głowa lub skronie? Wypróbuj okulary bambusowe np. drewniane okulary B04 z niebieskimi soczewkami aby czuć się swobodnie nosząc je nawet wiele godzin. Zastosowany w tym modelu filtr polaryzacyjny sprawia, że zniwelowane są dokuczliwe świetlne odblaski, często powodujące ból głowy.

Okulary bambusowe z niebieskimi soczewkami

Plastik? To odpada!

Plastikowe okulary już nie są ani stylowe, ani modne. Nawet najbardziej fikuśne oprawki nie przebiją klasycznych, drewnianych zauszników (drewniane zauszniki znajdziesz w modelu C02 z wyborem koloru szkieł). Okulary drewniane są przyjazne środowisku, a nosząc je nie przyczyniasz się do wytwarzania kolejnych ton plastiku, które będą rozkładać się w środowisku przez wiele długich lat. Dodatkowo wiedza, że nasze okulary wykonane są z np. bambusa dodaje nam pewności siebie, co przekłada się na naszą urodę!

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do postawienia na drewniany model okularów i zrezygnowania z kolejnych plastikowych. Drewno pasuje do każdego typu urody, a jego odcieni znajdziecie całą masę. Co więcej, oferujemy doskonały wybór kolorów soczewek, co jeszcze bardziej podkreśli Wasz charakter i osobowość. Zapraszamy do naszego sklepu, a jeśli nie znajdziesz modelu dla siebie napisz do nas, z pewnością razem będzie nam łatwiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *