Czy warto kupować tanie zegarki?

Tanie zegarki czy warto

Wśród pytań jakie nam najczęściej zadajecie, często spotykamy się z wątpliwościami o jakości w stosunku do ceny naszych zegarków. Otóż, niejednokrotnie jest to spowodowane tym, że w społeczeństwie utarła się myśl, że tani zegarek nie może być dobry. Nasz sklep internetowy jest inny, ponieważ dla nas najważniejszy jest standard produktu. Ten wybieramy z największą dokładnością i starannością. Decydujemy się na te modele, które sami chcielibyśmy nosić. Dlatego sprawdź sam dlaczego warto zdecydować się na jeden z  naszych tanich zegarków.

Tanie zegarki czy warto?

Przede wszystkim musimy zastanowić się czym dla kogo jest tani zegarek. Jeśli decydujecie się na zakup na popularnej platformie aukcyjnej, gdzie „maj friend” z radością dostarczy Wam zegarek za kilka dolarów, to nie wymagajcie od niego jakości. Taki zegarek może przydać się w dziecięcych zabawach, ale na nadgarstku może wyglądać po prostu źle. Nasze zegarki to niska cena powiązana z bardzo dobrą jakością. To właśnie na nią kładziemy nacisk. Nie chcemy zawodzić Klientów, więc staranie dobieramy modele oraz producentów tak, aby spełniały najwyższe standardy w oparciu o najniższą cenę. Taki model sprzedaży trafia do nas i do naszych odbiorców. Nie decydujemy się na modele z plastikowymi elementami. Mocne szybki zegarków to sposób na długowieczność produktu.

Czy warto kupować tanie zegarki? 1

Więcej za mniej

Dzięki zdecydowaniu się na tańszy model zegarka możesz wybrać więcej modeli, które dopasujesz do wielu stylizacji oraz chwil w swoim życiu. Nie musisz ograniczać się do jednego czasomierza, a w swojej kolekcji umieścić kilka modeli. Wprowadza to różnorodność do Twojego stylu. Weźmy na przykład tani zegarek drewniany. Dzięki zdecydowaniu się na model, który nie kosztuje kroci możesz wybrać nie jeden, a dwa – trzy odcienie drewna. Możesz zaszaleć i wybrać kolorowy model drewnianego zegarka, który zaskoczy Twoje otoczenie. Z pewnością nie jedna osoba zapyta skąd masz i gdzie kupiłeś model marki Bobo Bird Rainbow Data P14-1, który charakteryzuje się oryginalnym datownikiem wyświetlającym dzień tygodnia.

Czy warto kupować tanie zegarki? 2

Dlaczego tak drogo?

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego niektóre modele zegarków są takie drogie, a ich wykonanie czy wnętrze wcale nie są najlepsze i warte tych pieniędzy? Często to logo i znany, rozpoznawalny producent podbijają cenę. Nie warto wybierać czegoś, w czym płacimy tylko za nazwisko. Niejednokrotnie tani zegarek mechaniczny mniej znanej firmy będzie lepszej jakości od tego drogiego, który wydaje się być ekskluzywnym modelem, kryjącym w sobie coś więcej niż najzwyklejszy mechanizm. Dodatkowo, niektóre firmy, wydają krocie na promocję oraz rozpoznawalność marki. To znacząco wpływa na cenę. Nie płacisz za jakość, a za pieniądze włożone w marketing firmy.

Czy warto kupować tanie zegarki? 3
Koszty kampanii reklamowych znanych marek idą w miliony dolarów

Jakość tanich zegarków

Może  się wydawać, że surowce oraz wykonanie tanich zegarków, które możecie kupić w atrakcyjnych cenach, jest o wiele niższe od tych markowych. Błąd. Niejednokrotnie mała firma, która nie ma jeszcze wyrobionej pozycji na rynku, bardziej się skupia na produktach i detalach, niż kolos, który taśmowo produkuje coraz to nowsze modele. Rozkładając na czynniki pierwsze drogi i tani zegarek może okazać się, że nic je nie różni oprócz loga producenta, lub co gorsza – ten drogi jest gorszej jakości.

 

Tmzegarki to miejsce, w którym z dokładnością i precyzją wybieramy modele zegarków, które sami chcielibyśmy nosić. Lubimy mieć wybór, więc ceny naszych czasomierzy nie są wygórowane, tak aby każdy mógł nabyć wymarzony zegarek. Jeśli potrzebujesz pomocy lub doradztwa zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *