Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Smartwatche

-50%
+
Brak w magazynie
99,99
-33%
-33%
-50%
+
Brak w magazynie
99,99
-50%
+
Brak w magazynie
99,99
-50%
+
Brak w magazynie
99,99
-48%
+
Brak w magazynie
129,99
-48%
+
Brak w magazynie
129,99
-48%
+
Brak w magazynie
129,99

Klasyczny model zegarka na rękę z pewnością nie odejdzie w zapomnienie, jednak w ostatnim czasie na popularności zyskują smartwatche o znacznie większym zakresie funkcji, niż kontrolowanie aktualnej godziny. Nowoczesne technologie umożliwiły stworzenie mniej oraz bardziej zaawansowanych urządzeń, które z powodzeniem zastępują telefon komórkowy i wiele innych. Zarówno smartbandy czy talkbandy, jak i smartwatche, to propozycje dla osób ceniących niezależność, ponadprzeciętną wygodę oraz ultranowoczesny design z nutą elegancji. Wielofunkcyjne urządzenia tego typu z pewnością sprawdzą się u każdej kobiety i każdego mężczyzny, czyniąc codzienne czynności łatwiejszymi.

Wielofunkcyjność w zasięgu ręki

Talkbandy czy smartbandy, choć zapewniają mniejszą liczbę funkcji niż smartwatche, to cieszą się nieustannie rosnącą popularnością. Modele pierwszego typu są nowoczesną formą zegarka połączonego z podstawowymi funkcjami telefonu, dzięki czemu zapewnia wysoką wygodę użytkowania w wielu sytuacjach. Ruchomą słuchawkę możesz w łatwy sposób założyć na ucho, aby swobodnie prowadzić rozmowę nawet podczas jazdy samochodem czy rowerem, a także w trakcie joggingu. Brak konieczności trzymania smartfonu w ręku sprawia, że talkband jest nie tylko praktycznym, ale i bardzo wygodnym w użyciu sprzętem. Jego funkcjonalność idzie w parze z minimalistycznym designem, dlatego prezentuje się na ręku wyjątkowo efektownie. Smartbandy charakteryzują się niemal identycznym wzornictwem, jednak ich funkcje są często zupełnie inne. Większość modeli tego typu umożliwia monitorowanie liczby kroków, tętna, jakości snu czy informacji o spalonych kaloriach. Dodatkowo niektóre z nich połączone ze smartfonem przez bluetooth wyświetlają informację na ekranie o połączeniach przychodzących.

Smartwatch – urządzenie na miarę naszych czasów

Zarówno damskie, jak i męskie smartwatche wielofunkcyjne oferują szereg przydatnych możliwości, dzięki czemu mogą być wykorzystywane jako samodzielne smartfony. Zapewniają wykonywanie podstawowych czynności, takich jak odbieranie i wykonywanie połączeń głosowych, a także odczytywanie i pisanie smsów. Urządzenia tego typu działają dzięki włożonej karcie sim bezpośrednio do gniazda zegarka, ale również przez połączenie bluetooth ze swoim smartfonem. Podobnie jak smartband, umożliwia także monitorowanie snu i liczbę wykonanych kroków w ciągu dnia. Idealnym dopełnieniem tego urządzenia jest przejrzyste oraz intuicyjne menu, a także ultranowoczesny design. Bez wątpienia smartwatch sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych, jak i okazjonalnych, znacznie ułatwiając funkcjonowanie w dzisiejszym świecie pełnym nowoczesnej technologii.

Zegarki smartwatch w atrakcyjnych cenach

Oferujemy wysokiej jakości urządzenia o szerokim zastosowaniu oraz estetycznym designie, który każdemu przypadnie do gustu. Stawiamy na sprawdzone modele wyróżniające się komfortowym użytkowaniem, a także łatwą obsługą, aby zapewnić Ci maksymalną satysfakcję. Sprawdź pełną ofertę wielofunkcyjnych zegarków smartwatch w atrakcyjnych cenach.